برش لیزر

خدمات جذاب برش لیزر


برش لیزر

تعریف برش لیزر


تعریف برش لیزر به زبان ساده بدین گونه است : فناوری که طی بهره مندی از آن توسط اشعه ی لیزر با سریع، دقیق و باقدرت بالا برش میدهد.

به علت کمی ضخامت لیزر، برش لیزر خیلی بادقت است و خطا درآن موجود نیست یا بسیار ناچیز است.


سطوح مناسب برای برش لیزری


نکته دارای اهمیت ،ماده‌ای است که میخواهیم مورد برش لیزر قرار دهیم .چرا که سطح بعضی از اجسام به گونه ای است که بعد از فرآیند برش توسط لیزر ممکن است کمی دچار سوختگی  شود. می‌توان گفت این برش بر روی بیشتر فلزات امکان پذیر است ، فلزهایی از قبیل آهن ، استیل ، آلومینیوم ، مس ، برنج سیلیس ، نقره و ... دارای بیشترین کاربرد در برش لیزر هستند . در گروه صنعتی ایران فلز از طریق لیزر انواع برش باطرح های مختلف و طبق سلیقه و نیاز مشتریان گرامی انجام می گردد .

سطوح دیگری که میتوان روی آن توسط لیزر برش انجام داد مانند سطوح چوبی ، پلاستیکی ، شیشه ای  و سرامیکی است . 


مزیت های برش لیزری
 

مزیت اصلی برش لیزری متمرکز شدن انرژی است که قطر کانونی کوچکی دارد که دارای سرعت بالایی است، برش لیزر بسیار ظریف و دقیق است. همچنین این روش با استفاده از فناوری های جدید روش کار راحت‌تری نسبت به روش مکانیکی است؛ با این روش برش لبه ی کار خراب نمیشود .

برش ها را  می‌توان این هم به صورت مستقیم و هم به شکل منحنی انجام دهیم . ما در گروه صنعتی ایران فلز  سفارشات شما را علاوه با دقت بسیار بالا و با سرعت و بدون آسیبی انجام می دهیم تا از رضایت کامل شما برخوردار شده و شما را به عنوان یاران همیشگی در کنار خود حفظ نماییم .


فرآیند برش لیزر 

برای شروع فرآیند برش لیزر فلزات ، اشعه لیزر مهیا میشود . مواد اولیه ساخت لیزر در دستگاه تولید آن قرار گرفته میشود . بعد باید جریان‌الکتریکی را محرک قرار داد که البته از روش های دیگری نیز برای این کار استفاده می شود . موادی که با ترکیب آن ها لیزر تولید میشود ، به وسیله جریان الکتریکی و یا از طریق تاباندن لامپ تهیه گشته و پرتوی تولیدی توسط تکه‌های آینه های استفاده شده در دستگاه انعکاس داده میشود و این منجر به هدایت و استفاده ی انرژی لازم برای انجام برش می گردد. و در آخر از طریق لنز تعبیه شده در سر دستگاه به مرکز مورد نظر تابانده میشود.
عملکرد برش لیزر این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که بدون لبه‌دار شدن؛ بخش برش خورده به صورت کامل و بدون نقص آماده و قابل استفاده شود.

آنچه که ایران فلز را از بقیه متمایز می‌کند:

  • جدیدترین تکنولوژی روز دنیا

  • کیفیت بسیار بالا

  • سفارشی سازی و طراحی ویژه

  • سرویسها

  • سرعت عملکرد

  • قابلیت تنظیم با بودجه شما


انواع برش لیزر

ارتباط با ما

توضیحات در این قسمت نوشته می شود

تماس با ما

نام *

ایمیل

شماره موبایل *

موضوع پیام

متن پیام خود را در این قسمت بنویسید *

گالری برش لیزر

برش ورق روغنی برش ورق روغنی
برش ورق روغنی

در گروه صنعتی ایرانفلز فرآیند انجام شده روی قطعه آورده ،برش توسط اشعه لیزر می باشد. ورق این قطعه ، ورق روغنی در ضخامت یک میلیمتر است که با دقت یک صدم میلیمتر تحت برش لیزر قرار گرفته است .

می توانیدمراحل این فرآیند را در اینستاگرام ایران فلز نیز مشاهده فرمایید .

مشاهده بیشتر
برش لیزر توسط دستگاه مدرن برش لیزربرش لیزر توسط دستگاه مدرن برش لیزر
برش لیزر توسط دستگاه مدرن برش لیزر

برش لیزر توسط دستگاه مدرن برش لیزر با حداقل ناچیز خطا و دقت و سرعت بالا به بهترین روال و توسط تکنولوژی روز ،زیر نظر متخصصان صورت می پذیرد.

مشاهده بیشتر
برش لیزریبرش لیزری
افزودن ماژول جدید
0%